mic napisał(a):

|
Brawo Patryk ! Mam nadzieje ze nastepnym razem kazdy zastanowi sie zanim powie ze Malecki to ham itd
|
Oni go oceniają poprzez pryzmat tego jak się zachowuje na boisku.
Media, niektórzy kibice, a nie wiedzą jaki jest na prawdę. Boisko to ring, walka, adrealina, determinacja a nie szkółka baletowa