Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11359
Stary 12.01.2011, 16:30
To jest rozmowa o aktorach z gatunku : jeb.ć murzynów za wyjątkiem naszych.
Jak mówi Olbrychski to nie trzeba podpisywać - aktor, zwolennik PO- bo jest znany, jak mówi jakiś no name - już musi być podpis aktor, zwolennik PIS ( acha.. nie przypadkowy przechodzień). Dobrze w sumie ze się nikt nie przyczepił do innych przechodniow bo jeszcze mógł być jakiś wojskowy i bylaby teoria - że poza aktorami kontrwywiad wojskowy wspomaga PIS - bo nie było podpisu a i pewnie gość nie jest przypadkowy.
Paranoja jakaś