|
To jest rozmowa o aktorach z gatunku : jeb.ć murzynów za wyjątkiem naszych.
Jak mówi Olbrychski to nie trzeba podpisywać - aktor, zwolennik PO- bo jest znany, jak mówi jakiś no name - już musi być podpis aktor, zwolennik PIS ( acha.. nie przypadkowy przechodzień). Dobrze w sumie ze się nikt nie przyczepił do innych przechodniow bo jeszcze mógł być jakiś wojskowy i bylaby teoria - że poza aktorami kontrwywiad wojskowy wspomaga PIS - bo nie było podpisu a i pewnie gość nie jest przypadkowy.
Paranoja jakaś
|