Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1957
Stary 12.01.2011, 15:43
To jest dziwne. Z jednej strony pozyskali Riskiego młodego chłopaka, który może być gwiazdą naszej ligi. Z drugiej strony pozyskali stopera, który nie grał w rumuńskiej 2. lidze.

Swoją drogą młodszy brat Riskiego zapowiada się na jeszcze większy talent. 18 lat, napastnik, pierwszy sezon w fińskiej ekstraklasie i 17 bramek. Chociaż z drugiej strony Dudu załadował bodajże 10 w pół sezonu.
Odpowiedz cytując