|
To jest dziwne. Z jednej strony pozyskali Riskiego młodego chłopaka, który może być gwiazdą naszej ligi. Z drugiej strony pozyskali stopera, który nie grał w rumuńskiej 2. lidze.
Swoją drogą młodszy brat Riskiego zapowiada się na jeszcze większy talent. 18 lat, napastnik, pierwszy sezon w fińskiej ekstraklasie i 17 bramek. Chociaż z drugiej strony Dudu załadował bodajże 10 w pół sezonu.
|