Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
39640
12.01.2011, 15:20
arti
zapomniales dodać
:
Chiacu,Tweita,Barreto,Varga i Radovanovic.
Coś mi sie zdaje że Stan myślał że dostanie z 3 "banki" na transfery i ściągnie 3 konkrety.
Ale chyba ma tylko 10% ze sprzedaży i teraz kombinuje jak może.
JAN ZEMBRZYCKI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JAN ZEMBRZYCKI
Znajdź inne posty napisane przez JAN ZEMBRZYCKI