Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
WiselkaTsWiselka
Junior Member
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec
Offline
#
5254
12.01.2011, 14:56
MCX dzieki no to szkoda bo ciekawie wyglada ..
skorsinio prowadze z nim rozmowy na temat ew transferu
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!
WiselkaTsWiselka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WiselkaTsWiselka
Odwiedź stronę domową użytkownika WiselkaTsWiselka!
Znajdź inne posty napisane przez WiselkaTsWiselka