Wyświetl pojedynczy post
WiselkaTsWiselka
Junior Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5254
Stary 12.01.2011, 14:56
MCX dzieki no to szkoda bo ciekawie wyglada ..
skorsinio prowadze z nim rozmowy na temat ew transferu
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!



Odpowiedz cytując