Daro21 napisał(a):

Potwierdzeniem tych klauzul jest min Guła! Warto było ? Moze trudno to jakos porównac bo z tych 5 zawodników 2 jest polakami ale zawsze mają jakieś obycie w naszym kraju. Pozdrawiam
|
Że co przepraszam?
A tak po drugie, te ceny nie są niskie jak twierdzisz, tylko w miarę realne. Przyzwyczailiście się do astronomicznych za polskich dziadów...