Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Soupie2
Junior Member
Od: 03.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
8713
12.01.2011, 14:51
tak sobie dziś przypomniale o takim jednym zawodniku Afran Ismayilov, mowi wam to cos
Wisła-karabach
ten koles jest naprawde dobry udowodnil to w meczu z nami i borussia a kosztuje tylko 350 tys euro.
Soupie2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Soupie2
Znajdź inne posty napisane przez Soupie2