Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
Kołek
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Przemyśl/Kraków (26)
Offline
#
380
12.01.2011, 14:35
nawet dobrze placa, szkoda ze tylko dla studentow...
http://www.pracuj.pl/praca/kasjer-bi...oferta,1906684
Wie ktos o jakies pracy (nie dla studenta)
Potrzebuje koniecznie pracy na caly etat - nie wazne czy w sklepie w galerii czy cokolwiek innego .
Kołek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kołek
Znajdź inne posty napisane przez Kołek