Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#975
Stary 12.01.2011, 14:31
A ta tabelka z kosztami życia, to niby z jakiej gazety?! O nią mi chodzi, bo o sile nabywczej pieniądza rozmawialiśmy. Chyba, że znowu chcecie zmienić temat?


Zaczęło się od nieszczęsnego kompleksowego raportu, w którym Kraków wypadł dość dobrze. To przeszliśmy na to, że kultura "samogra". Jak się okazało, że budżet na kulturę mamy bardzo wysoki, a miasto dotuje najwięcej imprez kulturalnych w Polsce, to z kolei piszecie "że to nikogo nie obchodzi, a w ogóle to mamy drogie festiwale". Potem przeszło na siłę nabywczą pieniądza. Okazało się, że ceny uslug komunalnych i produktów podstawowych mamy niższe niż np. w Poznaniu, to znowu zaczyna się gadka o outsorcingu. Zaraz będziemy rozmawiać o Rondzie Ofiar Katynia i stadionie Wisły

Kocur napisał(a):Wyświetl post

Najwidoczniej wszyscy się uwzięli na Kraków i wszędzie podają że relacje zarobków do kosztów życia są u nas na kiepskim poziomie.
Dziennik Gazeta Prawna (usługi komunalne) i "Polska" (podstawowe produkty) się nie uwzięły. W przeciwieństwie do Faktu, który zawyża ceny w Krakowie dwukrotnie, a czasem nawet dziewięciokrotnie ;-)


Kocur, ty lepiej usuń tę tabelkę, bo to jest śmiech na sali, co do niej wpisano.
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 12.01.2011 o godz. 15:08.
Odpowiedz cytując