Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.01.2011, 14:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/ka...wiadomosc.html

"W raporcie MAK opisany jest lot prezydenta do Gruzji" Buchachacha Zamiast badać przyczyny uprawdopodobniają wyssane z palca teorie. Skąd MAK wie co się działo podczas lotu do Gruzji? GW im podesłała?
: )

Gdzie są Ci co czekali z komentarzami na raport? Co macie do powiedzenia? Kto wyszedł na kretyna?

Dlaczego z pięciu minut animacji lotu na terenie Rosji najważniejsze 20 sekund to jakaś żenada, migające światełka i koniec. Co z urwanym skrzydłem? Dlaczego samolot tak się roztrzaskał, miało to być w raporcie .

Zobaczymy co teraz z wrakiem. Miał być oddany po zakończeniu śledztwa.
Ja na raport nie czekałem ,ale najebany Błasik wałęsający się po kokpicie pilotów ,to dowód na to,że kretyni zarządzali lotem
Odpowiedz cytując