Siwy_89 napisał(a):

Mnie też się czasami wydaje, że ktoś płaci niektórym osobom za wieczne narzekanie.
Zwłaszcza, jak widzę wklejane tabelki z Faktu, z których wynika, że niektóre uslugi w Krakowie są 10 razy droższe niż we Wrocławiu 
|
http://www.newsweek.pl/bins/media/pi...42107292be.jpg - Fakt
Najwidoczniej wszyscy się uwzięli na Kraków i wszędzie podają że relacje zarobków do kosztów życia są u nas na kiepskim poziomie.
Kilka stron było wałkowane że Wrocław ma dużo większe zaplecze korporacyjne - teraz jest to pokazane czarno na białym ale kiedyś Siwy twierdził że w Krakowie jest dużo więcej ciekawych ofert w centrach outsourcingowych
