Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11356
Stary 12.01.2011, 12:35
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
OK. Do poruszenia sprawy katastrofy mnie nie namówisz bo byśmy pewnie dyskutowali przez następne 2 tygodnie zresztą taki temat już tu istnieje. W filmie wystąpiło 2 aktorów czy to zbieg okoliczności? Każdy sobie sam odpowie. Pospieszalski w następnym tygodniu po emisji sam przyznał że miał nagrań na kilka godzin i wycinał to co było potrzebne. Słuchaj sam dobrze wiesz że jeżeli ja bym chciał zrobić film-kontra to poszedłbym z mikrofonem pod kurię w czasie protestów i jak sądzisz jaki film by mi wyszedł?

A co do kariery zawodowej tego pana to chyba nie powala na kolana: http://pl-pl.facebook.com/pages/Mari...22462167768332
A co mnie obchodzi kariera zawodowa kogokolwiek? Choć z drugiej strony gdyby Pospieszalski chciał manipulować to wziąłby sobie chyba zdolniejszego aktora. Gdyby puścił większość wypowiedzi które nagrał to uwierz mi gajowy z cudakiem dostali by białej gorączki. Dlatego wybrał wypowiedzi stonowane i spokojne. Niestety dla łgarza każda choćby najkulturalniej wypowiedziana prawda pali jak rozgrzane żelazo. Dlatego poszedł przykaz, zdyskredytować. Jak? Bardzo prosto , mówił to aktor znaczy ze to nie prawda. Wybacz ale tylko kretyn w takie coś uwierzy.

Czyli pod kurią nie było TVN? Bo ja pamiętam gówniarzy z portretem Jaruzeskiego i płacze Wajdy i brednie Kutza, a jakoś nikt nie gardłował ze to manipulacja. Całe gremia poprawnych "dziennikarzy" ubolewały nad faktem. Zastanawiali sie ile Kaczyński za to zapłacił? Czysty debilizm, ale poprawny a przez to dopuszczalny.

To ze do ruszenia sprawy katastrofy trzeba by Cię namawiać, świadczy o Tobie nie najlepiej. Gdyby Twój Ojciec zginął w niewyjaśnionych okolicznościach też miałbyś to głęboko i czekał na wytłumaczenie zupełnie niewiarygodnych obcych ludzi w dodatku mogących ponosić winę? Zastanów sie trochę.
Hej Nasz TS !!