Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11355
Stary 12.01.2011, 12:17
I teraz wiadomo dlaczego Pospieszalskiego od Marca nie będzie. Żeby TVN mógł bezpiecznie rozsiewać propagandę i robić z Polaków debili. Każąc im jeszcze za to płacić. Jak długo jeszcze damy sie robić w h...a? Gaz mamy najdroższy w UE a dla kretynów dziennikarzy to normalna sytuacja, dla nich ważna jest "walka o Martę Kaczyńska" w PiS. Ku...a nóz sie w kieszeni otwiera. A jak ktoś o ważnych sprawach wspomni to jest oszołom talib, pisior albo rydzol.

Pisałem o sondażu na forum. Komu i dlaczego się to nie podoba? Bo do sondaży ma prawo tylko GW? Jak sami nie zadbamy o własne sprawy to bedzie to robił taki Tfu..sk. I efekt będzie zawsze ten sam. Zostaniemy wydymani. Za takie umowy rudy powinien zgnić w pierdlu, a ten ma 50% poparcia . PARANOJA.
Hej Nasz TS !!