OK. Do poruszenia sprawy katastrofy mnie nie namówisz bo byśmy pewnie dyskutowali przez następne 2 tygodnie zresztą taki temat już tu istnieje. W filmie wystąpiło 2 aktorów czy to zbieg okoliczności? Każdy sobie sam odpowie. Pospieszalski w następnym tygodniu po emisji sam przyznał że miał nagrań na kilka godzin i wycinał to co było potrzebne. Słuchaj sam dobrze wiesz że jeżeli ja bym chciał zrobić film-kontra to poszedłbym z mikrofonem pod kurię w czasie protestów i jak sądzisz jaki film by mi wyszedł?
A co do kariery zawodowej tego pana to chyba nie powala na kolana:
http://pl-pl.facebook.com/pages/Mari...22462167768332