Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39626
Stary 12.01.2011, 09:42
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No, jest jeszcze trzecia możliwość: nikogo nie sprowadzamy.
Tak i to jest pewnie cala prawda i trafiles w samo sedno. W lecie dokonczymy sprzedawac to co zostalo a potem amykamy klub lub stawiamy na ME.

Ok 17 ruszamy z przygotowaniami i faktycznie dobrze by bylo juz miec przebadane ewentualne nowe/nowy nabytki/nabytek, ale z tego co wiem to na poczatku caly zespol bedzie miec badania ktore maja sprawdzic czy zawodnicy przerobili swoje zapiski wiec jak i wtedy bedziemy badac nowych to chyba nie bedzie zle prawda?
Odpowiedz cytując