GonzoNS napisał(a):

Nie ma powodów, by owijać w bawełnę. Zamiast transferowej bomby mamy marne, nieśmiałe pierdnięcie.
Filipiak miał chyba na myśli Charlesa Nwaogu z Floty - faktycznie interesujący zawodnik. Ale sprawy widocznie się komplikują z jego menedżerami (jest ich kilku i nie wiadomo, z kim negocjować).