Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7812
Stary 12.01.2011, 09:11
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html

ależ to była bomba ...
Nie ma powodów, by owijać w bawełnę. Zamiast transferowej bomby mamy marne, nieśmiałe pierdnięcie.

Filipiak miał chyba na myśli Charlesa Nwaogu z Floty - faktycznie interesujący zawodnik. Ale sprawy widocznie się komplikują z jego menedżerami (jest ich kilku i nie wiadomo, z kim negocjować).
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując