Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39624
Stary 12.01.2011, 09:02
cortezz napisał(a):Wyświetl post
(...)
Ta dyskusja jest bez sensu. Ja jestem w tej materii cierpliwy, fakty zweryfikują "wierność" poszczególnych piłkarzy do barw klubowych.

Natomiast nikt ci nie zabrania wierzyć, że Małecki będzie wierny Wiśle aż do końca. Twoja sprawa.

Z innej beczki: Zwracam uwagę, że nasi rywale wykazują pewną aktywność transferową. Mowa tu nie tylko o Amice, ale i Jagiellonii. Legia na razie śpi, ale zrobiła spory zaciąg w lecie. Do poniedziałkowego terminu rozpoczęcia treningów zostało raptem 2 dni robocze. To istotne, bo nowi piłkarze na ogół przechodzą u nas testy medyczne. Więc te transfery powinny już być dopinane, a na razie absolutna cisza.

Albo nasi świetnie się kamuflują, albo sprowadzają takich no-nameów że nikt z dziennikarzy nie bierze ich za nowych zawodników Wisły. No, jest jeszcze trzecia możliwość: nikogo nie sprowadzamy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując