|
Senior Member
Offline
|
|
ladek1989 napisał(a): 
|
A w sprawie tego obrońcy z Ghany czy z innego kraju Afryki, który miał przylecieć do Polski jakoś za tydzień i podpisać kontrakt z Wisłą to nadal temat aktualny czy kolejna gra menadżerów i dziennikarzy?
|
Aktualny.
To piszę ja- Stan V.
|
|