Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39620
Stary 12.01.2011, 03:11
Spokojnie, niedługo przyjdą jacyś emeryci albo bezrobotni. W najlepszym wypadku jakiś przeceniony towar ze słabszych lig o nieobliczalnej jakości. Już dawno przestałem wierzyć w profesjonalizm i ambicje naszego zarządu. Sprzedawać - to jest jedyna rola Basałaja w tym klubie. Jeszcze Małecki piękny Bogdanie.
Odpowiedz cytując