|
Spokojnie, niedługo przyjdą jacyś emeryci albo bezrobotni. W najlepszym wypadku jakiś przeceniony towar ze słabszych lig o nieobliczalnej jakości. Już dawno przestałem wierzyć w profesjonalizm i ambicje naszego zarządu. Sprzedawać - to jest jedyna rola Basałaja w tym klubie. Jeszcze Małecki piękny Bogdanie.
|