kondzio7 napisał(a):

|
nie wiesz jaki jest Patryk więc nie wiesz co by zrobił. I nie otwierasz mi oczu bo w jego przypadku przywiązanie do barw klubowych jak najbardziej istnieje.
|
Ale ja mam szczerze nadzieję, że Małecki jest wyjątkiem, że chociaż wiosny nie czyni, to naprawdę taki z niego Wiślak z krwi i kości. Bo można z jego wyskoków żartować, czasem potępić brak rozsądku, ale bardzo go za tą charakterność lubię.