Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39617
Stary 12.01.2011, 01:41
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
To jest typowa nadinterpretacja. Czy ktoś tu napisał, że Brożkowie to byli inwalidzi? Daj spokój, naprawdę.
Odpowiedz sobie na pytania niżej i spróbuj zrozumieć mój, czy innych punkt widzenia.
1. Czy Brożkowie grali z rundy na rundę coraz słabiej? Czy prawdziwe są statystyki: Piotrek: 7 meczów ligowych, z czego 3 z ławki. Paweł: 13 meczów, 6 goli, z czego 2 z karnych.
2. Czy oferta była atrakcyjna finansowo? Może inaczej, czy ty też, posiadając swój własny klub, zapłaciłbyś za Brożków koło 2,5 mln euro?
3. Czy było widać po nich objawy wypalenia, typowe, jeżeli gra się długo w którymś klubie? Oczywiście jest dużo wyjątków, ale akurat ilu jest polskich piłkarzy, którzy grali bardzo długo dla jednego klubu?
4. Jak myślisz, jakich Brożków zobaczyłbyś wiosną? Tych choćby z sezonu 07/08 i 08/09 czy raczej tych z tej ostatniej rundy?
I jeszcze raz proszę, nikt Brożków inwalidami nie nazywa. Są to naprawdę zasłużeni gracze, wielki szacunek dla tego co osiągnęli. Ale nic nie trwa wiecznie, kiedyś dzień rozstania musiał nadejść.
Naprawde, ale w kolejnym poscie jestes zupelnie oderwany od rzeczywistosci. Poczytaj tu sobie opinie o Brozkach, to moze bedziesz wiedzial, o czym mowie i o ktorych "ekspertach" mowie . Nie wspominam o tym, ze przeciez nie pisalem tylko o nich, a ci sami forumowi eskperci w wiadomych slowach okreslali pilkarzy, ktorzy polegli z Levadia czy Karabachem, tak czy nie? Odnosze wrazenie, ze nie czytasz tego forum i piszesz zupelnie nie na temat...ja o czyms innym, ty o czyms innym, a prawda jest taka, ze na Brozkow, Glowackiego, Diaza(ten to z Jopem glowni chlopcy do bicia, a to tak szczerze jeden z niewielu pilkarzy, ktory w kazde spotkanie wkladal sporo sil) i innych spadaly tu kalumnie, a slowo inwalida to eufemizm w porownaniu z tym, co tu bylo wypisywane. Jedyny wyjatek, to Marcelo, ktory mial abonament na "nietykalnosc" mimo ze jesien 2009 mial bardzo srednia.

P.S - Jeszcze chce dodac(co do Brozkow), ze logicznym posunieciem bedzie zatrudnienie pilkarzy lepszych...chyba na tym ma polegac przebudowa, budowa od nowa, itd? Nie rozumiem naprawde twojego toku rozumowania i bronienia ludzi na stolkach(kiedy kadra wyglada fatalnie, podobnie polityka transferowa). Jesli sprzedajemy pilkarzy srednich, slabych, a sprowadzamy jeszcze slabszych, kiepskich, miernych, to jaki tego bedzie efekt? Chyba nie trudno zgadnac. Dlatego nie rozumiem tez twojego czepialstwa. Zarobilismy powazne pieniazki na Brozkach, to pora je teraz wydac(czy to na kontrakty dla pilkarzy wolnych, czy to na 2 transfery po 1 mln euro) na fajnych, klasowych(w polskich realiach) graczy . Nazwiska pojawiajace sie w mediach traktuje jako zart.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 12.01.2011 o godz. 01:50.
Odpowiedz cytując