Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7811
Stary 12.01.2011, 01:10
Cytat:
Mimo, że sympatykiem Łks-u nie jestem to po tej decyzji cofającej ich do I ligi było mi ich bardzo szkoda. Ciekaw jestem implikacji tej decyzji sądu. Łodzianie tak czy siak powinni wywalczyć awans, to może jakieś milionowe odszkodowanie powinni ściągnąć z premii leśnych dziadków?
eee... premii sobie nie odbiorą, teraz na otwacia nowych stadionów mają bardzo dochodowe mecze, o ich pieniążki nie masz co się bać.

Tak odbiegając od tematu czy gdzieś jest zapisane na jaki cel przeznaczana jest kasa którą płacą kluby komisji dyscyplinarnej. Kogo to zasila kasę Ekstraklasy S.A., PZPN, czy rozwój młodzieży, jakiś inny szczytny cel? Rozliczają się w ogóle gdzieś z tego?

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując