Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39614
Stary 12.01.2011, 00:34
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Przykro mi, że muszę Ci otwierać oczy, ale Święty Mikołaj, Elvis, sprawiedliwość społeczna, talent Matusiaka i przywiązanie do barw klubowych nie istnieją.

Sprzedajemy wszystko, co się rusza i nazywane jest to wietrzeniem szatni; kupujemy, albo raczej kontraktujemy okazje i rabaty, czyli najczęściej szrot i jest to nazywane inwestowaniem w zawodników, którzy chcą się wypromować.

Ot i cała nasza polityka transferowa.
nie wiesz jaki jest Patryk więc nie wiesz co by zrobił. I nie otwierasz mi oczu bo w jego przypadku przywiązanie do barw klubowych jak najbardziej istnieje.
Odpowiedz cytując