Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39613
Stary 12.01.2011, 00:22
Odnośnie tego całego kółka transferowego powiem tak: piszecie tutaj wypracowania, wymądrzacie się jeden przez drugiego, a taka jest prawda, że co byście nie napisali, co byście nie zrobili to i tak klub pójdzie swoją mizerną, zapewne ścieżką. I szkoda tylko, że europa nam ucieka, patrzy człowiek na klubiki z małych państw które rok w rok coś znaczą w piłce, a tu dziadostwo, mydlenie oczu i obłuda!:/ Boże, jak serce boli na to wszystko. A biedni kibice czekają na gest właściciela, to ja już wam powiem: POLITYKA OSZCZĘDZANIA W TYM KLUBIE NIGDY SIĘ NIE SKOŃCZY!!
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując