Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
Od: 01.2009
Offline
#
5252
11.01.2011, 21:25
z Rumuni kolo jest dobry i bardzo szybko się rozwija Silviu Lung Jr , może być też bramkarz z Białorusi Veremko z Bate z Polski to Stachowiak i Sandomierski
skorsinio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skorsinio
Znajdź inne posty napisane przez skorsinio