Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Lewy'88
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
5251
11.01.2011, 21:07
siem, polecicie jakiegoś dobrego bramkarza do 5 mln? gram w FM 2010 potrzebuje jakiegoś solidnego, byłbym wdzięczny za nazwiska, bo szukam bez owocnie
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
Lewy'88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lewy'88
Znajdź inne posty napisane przez Lewy'88