Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16877
Stary 11.01.2011, 20:42
Wychodząc z knajpy około 18:30 widziałem, że lampy wewnątrz zachodniej sie paliły, więc może coś tam grzebią po tej magicznej godzinie 17.
Ostatnio edytowane przez Gordian : 11.01.2011 o godz. 20:49.



Odpowiedz cytując