Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
WiselkaTsWiselka
Junior Member
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec
Offline
#
5248
11.01.2011, 19:57
fajni Ci defensywni w ktorym sezonie przychodza do Wisełki?
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!
WiselkaTsWiselka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WiselkaTsWiselka
Odwiedź stronę domową użytkownika WiselkaTsWiselka!
Znajdź inne posty napisane przez WiselkaTsWiselka