Wyświetl pojedynczy post
WiselkaTsWiselka
Junior Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5248
Stary 11.01.2011, 19:57
fajni Ci defensywni w ktorym sezonie przychodza do Wisełki?
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!



Odpowiedz cytując