Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39599
Stary 11.01.2011, 19:38
no właśnie będzie miał bo jak kontraktu nie zaakceptuje to nici z transferu. Sam wspominał że do legi nie mógłby przejść. Tak Małemu napewno zależy najbardziej na forsie on jest w 100% takim zawodnikiem kktóry leci tylko na kasę
Odpowiedz cytując