Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39598
Stary 11.01.2011, 19:26
kondzio7 napisał(a):Wyświetl post
co wy pier*******?:O myślicie że Mały jest taki że poleci na kase legi? ludzie on jest WIŚLAKIEM i nigdy by czegoś takiego nie zrobił! Widać po wypowiedzi agenta tego gruzina jak Polska ekstraklasa jest postrzegana.
To jest podejście kibica. Mały dostanie więcej pieniążków niż w Wiśle, Cupiał też bedzie chciał go sprzedać to Mały nic do gadania nie bedzie mial
Odpowiedz cytując