|
co wy pier*******?:O myślicie że Mały jest taki że poleci na kase Legii? ludzie on jest WIŚLAKIEM i nigdy by czegoś takiego nie zrobił! Widać po wypowiedzi agenta tego gruzina jak Polska ekstraklasa jest postrzegana.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 12.01.2011 o godz. 08:55.
|