Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7808
Stary 11.01.2011, 19:01
"Misiu kasa" chyba sobie nie potrenuje już żadnej drużyny
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Pil...762,1,279.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.01.2011 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując