Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39594
Stary 11.01.2011, 18:39
Wzmocnienie Wisly to trudna sprawa. Piłkarze nas(lchodzi o ligę i poziom piłki) postrzegają jako 3ci świat. A szukamy wśród takich co potrafią grać. Niestety takiego kogoś można przekonać tylko pieniędzmi by przyszedł na zadupie.
My dużo nie płacimy w skali światowej piłki więc nie oczekumy cudów biorąc te fakty pod uwagę.
..
Odpowiedz cytując