|
Wzmocnienie Wisly to trudna sprawa. Piłkarze nas(lchodzi o ligę i poziom piłki) postrzegają jako 3ci świat. A szukamy wśród takich co potrafią grać. Niestety takiego kogoś można przekonać tylko pieniędzmi by przyszedł na zadupie.
My dużo nie płacimy w skali światowej piłki więc nie oczekumy cudów biorąc te fakty pod uwagę.
. .
|