Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#963
Stary 11.01.2011, 18:02
Rozumiem, że trzeba jakoś ukryć kompleksowy i korzystny dla Krakowa raport, który ocenia miasto w sześciu różnych działach i zacząć znowu żalić się nad tymi zarobkami, które w Katowicach są średnio o 1%, w Poznaniu o 5%, a we Wrocławiu o 8% większe niż w Krakowie...

A tak w ogóle, to daj boże, by każdy zarabiał te 3 700, o których piszą w tym rankingu ;-)


Kocur napisał(a):Wyświetl post
Rozwijając post powyżej:


Ale mamy za to centra outsourcingowe i jesteśmy kulturalni
I najlepszą Infrastrukturę ;-)
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 11.01.2011 o godz. 18:34.
Odpowiedz cytując