Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1947
Stary 11.01.2011, 17:06
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Cacek powiedział niby, że nie sprzeda dwóch napastników zimą. Robak już poszedł, więc nie wiem czy to takie pewne z Sernasem.
a tam Cacek, u nas to Basałaj szaleje W jedną rundę rozwalił całą obronę i mówił w Cafe Futbol, że więcej takich sytuacji nie będzie. Kilka tygodni później tracimy jedynego napastnika i nie wiadomo nic
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując