John1906 napisał(a):

|
Cacek powiedział niby, że nie sprzeda dwóch napastników zimą. Robak już poszedł, więc nie wiem czy to takie pewne z Sernasem.
|
a tam Cacek, u nas to Basałaj szaleje

W jedną rundę rozwalił całą obronę i mówił w Cafe Futbol, że więcej takich sytuacji nie będzie. Kilka tygodni później tracimy jedynego napastnika i nie wiadomo nic
