Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8839
Stary 11.01.2011, 16:22
picasso napisał(a):Wyświetl post
choćby dlatego,że przerwę zimową mają dużo krótszą.
Zima zimą ale czemu nie gramy w lipcu? Tego nie jestem w stanie zrozumieć... Do tego dołóż intensywność i ilośc treningów w sezonie i wyjdzie smutna prawda - oprócz tego, że mamy mniej drużyn w lidze - mniej meczów, do tego krótszy sezon - mniej treningów i na koniec jeszcze są one znacznie słabsze niż te w Niemczech. No to potem są takie efekty.
Odpowiedz cytując