Peroslaw88 napisał(a):

|
2 miesiące temu rozpoczął rehabilitację kontuzjowanego kolana. Nie znam się na tym, ale chyba w tej rundzie nie ma co na niego liczyć. Może w marcu/kwietniu byłby do gry, ale pewnie w słabiutkiej formie. Niech ten sezon się dobrze zaleczy i ruszy na maxa w następnych przygotowaniach w czerwcu
|
W tej rundziie nie ma co na niego liczyc. Dopiero po 6 miesiacach monza zaczac treningi, natomiast zeby bezpiecznie wrocic do gry potrzeba okolo 8 miesiecy rehabilitacji.