Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8838
Stary 11.01.2011, 16:10
Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
2 miesiące temu rozpoczął rehabilitację kontuzjowanego kolana. Nie znam się na tym, ale chyba w tej rundzie nie ma co na niego liczyć. Może w marcu/kwietniu byłby do gry, ale pewnie w słabiutkiej formie. Niech ten sezon się dobrze zaleczy i ruszy na maxa w następnych przygotowaniach w czerwcu
W tej rundziie nie ma co na niego liczyc. Dopiero po 6 miesiacach monza zaczac treningi, natomiast zeby bezpiecznie wrocic do gry potrzeba okolo 8 miesiecy rehabilitacji.
Odpowiedz cytując