|
I co z tego, że mamy co tydzień jakiś festiwal czy koncert jak pewnie promil społeczeństwa to obchodzi. Kocur wywołał wilka z lasu i w dzisiejszym dzienniku jest artykuł jak to się w Krakowie zarabia. W mojej opinii to miasto niech skupi się na stwarzaniu ludziom możliwości rozwoju a w dalszej kolejności kasa powinna iść na kulturę. Aż żal bierze jak się widzi ile przepierdalanych jest pieniędzy w kategorii odchamiania społeczeństwa.
|