Wyświetl pojedynczy post
RZA
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#961
Stary 11.01.2011, 16:02
I co z tego, że mamy co tydzień jakiś festiwal czy koncert jak pewnie promil społeczeństwa to obchodzi. Kocur wywołał wilka z lasu i w dzisiejszym dzienniku jest artykuł jak to się w Krakowie zarabia. W mojej opinii to miasto niech skupi się na stwarzaniu ludziom możliwości rozwoju a w dalszej kolejności kasa powinna iść na kulturę. Aż żal bierze jak się widzi ile przepierdalanych jest pieniędzy w kategorii odchamiania społeczeństwa.
JŻS
Odpowiedz cytując