Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1939
Stary 11.01.2011, 15:22
Żaden Polski klub nie trzyma grajka, za którego dają 4-6 mln euro. Żaden
Zresztą wątpię żeby w Udinese pracowali głupcy, nie można oceniać grajka poprzez pryzmat jednego meczu. Za 6 mln to oni mają już na teraz pewnego grajka kilka klas llepszego od Rudnevsa, któremu wyszedł strzał na pałę w Turynie i wielkie halo
2 mln euro to jest atrakcyjna suma ale przy niej jeszcze można się zastanawiać

6mln euro litości.. to jest fortuna dla nas, takie ceny chodzą w ligach o kilka klas lepszych od naszej i jest to nawet dla nich sporo kasy
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.01.2011 o godz. 15:27.
Odpowiedz cytując