HEDu napisał(a):

|
I Bury zostaje w Jadze, więc nie do konca się osłabiają chociaż Grosik dużo znaczył dla gry ofensywnej Jagi.
|
Jeszcze drugiego bramkarza - Gikiewicza sprzedali do Śląska.
Ano zobaczymy... jak dotąd Jaga i Wisła wydają się "walczyć' o mistrza. Jaga puszcza swój motor napędowy, Wisła najlepszego (jedynego?) snajpera, w tej sytuacji czyżby Legia...?