Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7807
Stary 11.01.2011, 15:10
Mimo, że sympatykiem Łks-u nie jestem to po tej decyzji cofającej ich do I ligi było mi ich bardzo szkoda. Ciekaw jestem implikacji tej decyzji sądu. Łodzianie tak czy siak powinni wywalczyć awans, to może jakieś milionowe odszkodowanie powinni ściągnąć z premii leśnych dziadków?
What's new?

Odpowiedz cytując