Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
MarecqiTSW
Member
Od: 03.2008
Offline
#
3171
11.01.2011, 15:02
HTC TyTn II
świetny stan
http://allegro.pl/htc-tytn-ii-nawiga...404931787.html
najchętniej sprzedałbym komuś z Krakowa, cena do negocjacji
MarecqiTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MarecqiTSW
Znajdź inne posty napisane przez MarecqiTSW