Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
Od: 01.2009
Offline
#
5247
11.01.2011, 14:21
Ja mam lepszego defensywnego pomocnika
kosztował mnie zaledwie 20.000 tys euro
http://profile.imageshack.us/user/skorsinio/
skorsinio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skorsinio
Znajdź inne posty napisane przez skorsinio