Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39584
Stary 11.01.2011, 13:28
dawid napisał(a):Wyświetl post
Mały musi zostać !
Musi ? dlaczego ?
Zapewne gdyby przyszla jakas dobra oferta to Maly zostal by sprzedany.

wwf - Mimo wszystko mysle, że na transfer do Legii Maly by sie nie zgodzil
Ostatnio edytowane przez Donki : 11.01.2011 o godz. 16:43.
Odpowiedz cytując