Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
39584
11.01.2011, 13:28
dawid
napisał(a):
Mały musi zostać !
Musi ? dlaczego ?
Zapewne gdyby przyszla jakas dobra oferta to Maly zostal by sprzedany.
wwf - Mimo wszystko mysle, że na transfer do Legii Maly by sie nie zgodzil
Ostatnio edytowane przez Donki : 11.01.2011 o godz. 16:43.
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki