Wizard napisał(a):

|
Ktoś z was grał w squasha? Jak wyglądają koszty gry? Dajmy na to, że chce online kupić wejściówkę na squasha i wynosi ona 60 zł. Chcę iść pograć ze znajomymi - ja płacę od osoby 60 zł czy po prostu jest to cena dla całej mojej grupki przyjaciół?
|
Zapwne jest to cena za kort/h.
Polecam temat o squashu na forum.
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6064