Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20302
Stary 11.01.2011, 12:49
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Ktoś z was grał w squasha? Jak wyglądają koszty gry? Dajmy na to, że chce online kupić wejściówkę na squasha i wynosi ona 60 zł. Chcę iść pograć ze znajomymi - ja płacę od osoby 60 zł czy po prostu jest to cena dla całej mojej grupki przyjaciół?
Zapwne jest to cena za kort/h.

Polecam temat o squashu na forum.
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6064
Odpowiedz cytując