Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
Od: 05.2010
Skąd: Skawina
Offline
#
39579
11.01.2011, 12:36
Peroslaw88
napisał(a):
Dziś podobno wraca nasz kochany prezes Bogdan Basałaj, który przebywał w USA. Może coś ruszy ws. transferów?
Z tego co mi wiadomo to 'podobno' wrócił wczoraj.
lucas1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucas1906
Znajdź inne posty napisane przez lucas1906