Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7806
Stary 11.01.2011, 11:11
Spoko spoko, PZPN się odwoła, sprawa trafi do NSA, pograją na zwłokę i przede wszystkim - poczekają na ofertę profesora. Jak nie będzie satysfkakcjonująca, to jak Cracovia spadnie do I ligi, to ją decyzją administracyjną przeniosą do I ligi.

Poza tym, co jak co, ale PZPN złych prawników nie ma. Jeden z nich postawił mi 4 z postępowania cywilnego parę lat temu
Legionista
Odpowiedz cytując