Drozd napisał(a):

Nie pracuje w TVN, ale nad bredniami jakiegoś polonofoba pochyla się jak nad opracowaniem historyka. I puszcza w eter informację, że do Treblinki na "wygrzebki" ciągnęli ludzie z całej Polski, robiąc to z wielce zatroskaną miną. Dlaczego tak nie traktował książki Zyzaka? Tylko zmieszał z błotem. Uważasz że "dzieło" Grossa warte jest takiej reklamy? Bo ja bym wolał usłyszeć jak w czasach kiedy pociągi jeżdżą z otwartymi drzwiami, za pieniądze kolei czyli Obywateli wczasuje się rodzina Premiera. Dlaczego PKP kłamie żeby te wczasy usprawiedliwić. Kto jeszcze i w jaki sposób biorąc przykład z PKP próbuje wkradać się w łaski Premiera? Czy to jest dopuszczalne? To są tematy dla dziennikarza nie mówiąc już o tym ze bankrutujemy i jak juz będzie za późno to Lis powie ze wszyscy od 89' roku są winni, a najbardziej Kaczyński bo nie wykorzystał wzrostu na reformy. Założymy się? 
A na koniec wrzucasz do jednego worka absurdu sytuacje nijak do siebie nie przystające. Bo o ile co do celowości nakręcenia zakłamującego filmu o Blidzie, obiektywnie nie możemy mieć wątpliwości. To pewność ze aktor wypowiadający sie w filmie Pospieszalskiego nie jest przypadkowy możesz mieć tylko z TVN. A to zasadnicza różnica.
Pewnie nie wiesz w jakiej sytuacji Kaczyński powiedział o ZOMO, gdybyś wiedział nie dziwiłbyś sie tak tym słowom. Bo tak zwyczajnie było.
|
Bo Gross jest historykiem. Oglądałeś jego program z Grossem? Lis wyraźnie twierdził że ta książka jest przesadzona i zrobiona dla sensacji. Odnośnie książki tylko napomnę i nie wdam się jak na razie w żadną dyskusję- nie tylko Gross ale również osoby mieszkające we wspomnianych okolicach jak też inni historycy zgodnie twierdzą że takie sytuacje miały miejsce na pewno jednak nie w takiej skali i okolicznościach w jakich przedstawił to Gross(bazuję na fragmentach).
Oczywiście jest to niedopuszczalne aby mały Tusk jechał za ładną buzię na wycieczkę ale czy naprawdę nie ma ważniejszych tematów? Ta sprawa była poruszana w różnych gazetach (od wyborczej która sie broniła po RZ).
Czy ja wrzucam do jednego worka te dwa filmu? oczywiście bo są doskonałym przykładem na kłamanie i wciskanie ciemnoty ludziom.( napisałem o nich bo jeden jest z lewej a drugi z prawej strony a ja jestem obiektywny i zdaję sobię sprawę że Ciebie i tak nei przekonam bo juz masz wyrobione zdanie).