Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11344
Stary 11.01.2011, 09:52
Zgadzam się z Elą. Na Litwie to jest rocznica zrzucenia z pleców łapy Moskwy. Co było możliwe dzieki Polsce. Gdyby gajowy był mądry pojechał by tam i przypomniał jak Polska najpierw umożliwiła, a później wspierała wolnościowe dążenia Litwinów, a zaraz po tym wspomniał coś jak dziś Litwa się odpłaca Polakom tam mieszkającym. To przecież wydaje sie oczywiste. Niestety dziś to my mamy na plecach łapę i na Litwe jechać nie wolno.

cpc napisał(a):Wyświetl post
Co do książki pseudo historyka grossa to Polacy nie mogli wygrzebywać złota po zabitych Żydach bo na pewno zrobili wcześnij to Niemcy , którzy nie przepuszczali nawet takiej okazji do wzbogacenia się jaką dawał złoty ząb w tylnej części szczęki nieszczęśnika, a o jakiś łańcuszkach, sygnetach itp nawet nie wspomne.

Ciekawe ile kosztowności żydowskich leży dzisiaj w domach niemieckich.
Nie w domach niemieckich tylko w bankach w Szwajcarii . Masz oczywiście rację, ale to nie byli Niemcy tylko Naziści a gross ma na celu dowodzenie że Polacy byli o wiele gorsi od zastraszonych i okłamanych Niemców. Lis tylko sie znacząco zamyśla nad jego teoriami i wszyscy czujemy się winni. Dobry grunt do rekompensat ...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.01.2011 o godz. 10:03.
Hej Nasz TS !!