Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
OSC.N.
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Offline
#
957
11.01.2011, 08:55
Jak z tego raportu wyłączymy "Kultura i wizerunek", gdzie obecna sytuacja i bieżące zasługi mają minimalne znaczenie, bo dzięki zabytkom Kraków jest "samograjem", to plasujemy się na szarym końcu...
BEZ PODPISU...
OSC.N.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do OSC.N.
Znajdź inne posty napisane przez OSC.N.